Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Hizmetlerimiz

Neler Yapıyoruz?

Meta Reklamcılığı

Doğru stratejiler ile desteklenen pazarlama yöntemleri sayesinde işletmeler kısa süre içerisinde piyasaya tutunabilir, sektörde kendilerini zirveye taşıyabilir.

SEO Hizmeti

Bir web sitesini diğer web sitelerinden ayıran en önemli özellik, SEO çalışmasının yeterliliğidir. Arama motoru kriterlerine uygun biçimde düzenlenmiş web siteleri, üst sıralara çıkarak daha fazla ziyaretçi elde eder.

Sosyal Medya Yönetimi

Küçük veya büyük, tüm işletmeler mümkün olabildiğince fazla kişinin kendilerini keşfetmelerini ister. Birbirinden farklı sosyal medya kanalları ise bu isteği gerçekleştirmek için mükemmel araçlardır.

Google Ads

Türkiye’nin en çok kullanılan arama motoru Google, Google Ads adlı aracıyla, işletmelerin internet ortamında ön plana çıkabilmeleri için çeşitli çözümler sunar

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal kimlik, öncelikle markanın kendi içerisinde başlar. Markanın kendisini ifade etme şekli, kurumsal kimlik olarak tanımlanır. İç süreçler, stratejiler ve değerler, kurumsal kimliğin oluşmasında önemli etmenlerdir.

Web Tasarım Hizmeti

Firmasını zirveye taşımaya kararlı kişiler, teknolojiye daima ayak uydurmalıdır. Bunun en temel adımı ise bir web sitesine sahip olmaktır. Firmaların, müşterilerinin gözündeki duruşlarını belirleyen internet siteleri, sanıldığından daha büyük bir öneme sahiptir.

TikTok Reklamcılığı

Google’ın son güncellemelerinin ardından sosyal medyada aktif olarak yer alan işletmelerin büyüme hızında belirgin bir artış yaşandığı görülmektedir.

Dijital Pazarlama Strateji Hizmeti

Ürün veya hizmetlerinin bilinirliğini arttırmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu, işe nereden başlayacaklarından emin olmayabilir. Bu noktada, dijital pazarlama strateji hizmeti, bu kişilerin imdadına yetişir.

Grafik Tasarımı

Dijitalleşen dünyada işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmet, grafik tasarım olmuştur. Zira grafik tasarım uzmanlarının hazırladıkları içerikler, sosyal medya gündemini belirleyebilecek güce ulaşmıştır.