Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Meta Reklamcılığı

Ürün ve hizmetlerin tanıtılmasında sosyal medya büyük bir yere sahiptir. Doğru stratejiler ile desteklenen pazarlama yöntemleri sayesinde işletmeler kısa süre içerisinde piyasaya tutunabilir, sektörde kendilerini zirveye taşıyabilir.  Dijital pazarlama için Facebook reklamlarını kullanan işletmeler ise dışarıdan zorlayıcı görünen bu süreci Facebook Business Manager sayesinde pratik ve hızlı bir hale getirmektedir.

// Meta Reklamcılığı

Meta Business Nedir?

Meta Business, sosyal medya hesaplarının programlı ve profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir Facebook aracı olarak tanımlanır. Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesiyle beraber Meta Business olarak da anılan bu ortam, işletmelerin dijital pazarlama alanında ihtiyaç duyduğu her konuda destek sağlar.

// Meta Reklamcılığı

Meta Business’ın Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Business Manager, paylaşım planlamalarından, gönderi istatistiklerine kadar birçok alanda kullanıcıya bilgi verir.  Bu ortam, işletmelerini ürün veya hizmetlerini daha büyük kitlelere tanıtabilmesini sağlamak amacıyla reklam verme konusunda da önemli ayrıcalıklara sahiptir. Reklamın gösterileceği hedef kitle seçimi, gösterilmesi istenilen konum ve bütçe ayarlaması gibi hizmetler ile bireyler çok kolay bir şekilde kendi imkanlarına ve isteklerine uygun reklam verebilir.

Sosyal medyada fark yaratmayı sağlayacak bu araç yalnızca gönderileri, reklamları veya kampanyaları planlamakla kalmayarak, detaylı bir biçimde istatistikler sunar ve gelecek pazarlama stratejilerinin oluşturulmasına yardımcı olur. Birden fazla hesap yönetebilmeyi sağlayan Facebook Business, her biri için ayrı rapor oluşturabilir ve hesaplar arasındaki istatistiklerin karşılaştırılmasını kolaylaştırabilir.

// devam

Farklı projeler üzerinde çalışmanın mümkün olduğu Business Manager’da her ekip üyesini farklı düzeyde yetkilendirmek de mümkündür. Bu sayede pazarlama alanında görevli bireyler yalnızca sorumlu oldukları konularda çalışmalarını sürdürebilir ve iş dağılımında yaşanabilecek karışıkların da önüne geçilir.

Kısaca Meta Business, dijital dünyada yer edinmek ve işletmesini büyütmek isteyenler için önerilen, pazarlama çalışmalarına ayrılan vakti büyük oranda azaltan işlevsel bir reklam ve yönetim aracıdır. Etkin bir şekilde kullanıldığında işletmelerin sosyal ortamdaki tüm faaliyetlerini kolayca düzenleyebilmesini sağlayan bu aracı kullanmak ise tamamen ücretsizdir.