Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Seo Hizmeti

SEO Hizmeti

Bir web sitesini diğer web sitelerinden ayıran en önemli özellik, SEO çalışmasının yeterliliğidir. Arama motoru kriterlerine uygun biçimde düzenlenmiş web siteleri, üst sıralara çıkarak daha fazla ziyaretçi elde eder. Organik trafiği arttırmak için mutlaka gereken bu uygulama, oldukça titiz bir şekilde hazırlanmalıdır. SEO hizmeti, site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Bu çalışmalar bir uzman tarafından gerçekleştirilmelidir.

// SEO Hizmeti

SEO Nedir?

Search Engine Optimization’ın ilk harfleri kullanılarak kısaltılmış olan SEO, internet sitelerinin arama motorlarında rakiplerine kıyasla daha fazla öne çıkmasını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen çalışmaların tamamına denir. Firmaların markalarını internete taşımasıyla beraber sanal dünyada yaşanan rekabet, SEO’yu gerekli kılmıştır. Türkçe karşılığı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO, web sitelerinin iyi bir görünüme, yeterli hıza ve özgün içeriklere sahip olmasını da kapsamaktadır.

Seo Optimizasyonu Hizmeti
Seo optimizasyonu
// SEO Hizmeti

SEO Neden Önemlidir?

Bir web sitesinin organik trafiğe sahip olması, o web sitesinin içeriğindeki ürün ve hizmetlerin tanınırlığını doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle SEO kriterlerine uygun dizayn edilmiş web siteleri, markaların başarısında da büyük role sahiptir. Ancak tek seferlik gerçekleştirilen SEO hizmeti yeterli değildir. Teknolojide yaşanan gelişmeler SEO kriterlerini de etkilemektedir. Bu nedenle SEO çalışmaları daima güncel tutulmalıdır.

// SEO Hizmeti

Site İçi SEO ve Site Dışı SEO’nun Farkları Nedir?

SEO çalışmaları site içi SEO ve site dışı SEO olarak ikiye ayrılmaktadır. Site içi SEO, web sitesinin tasarımını, yazılımını ve içerisinde bulunan içerikleri kapsar. Site dışı SEO ise link, forum, blog ve sosyal medya gibi farklı kaynaklar aracılığıyla sitenin ziyaretçi akışını arttırmaya yöneliktir.

SEO hizmeti veren uzmanlar, web sitelerinin içeriğini göz önünde bulundurarak anahtar kelime, rakip analizi ve sektörel analiz gibi çalışmalarda bulunur. Elde edilen bilgiler ışığında gerçekleştirdiği SEO çalışması sayesinde firmalara profesyonellik kazandırılır. Ürün ve hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen, belirli bir kelime aratıldığında arama motorunun ilk sıralarında görünmeyi arzu eden herkes SEO kriterlerine dikkat etmelidir.

Seo İstanbul